O firme

Firma bola založená v roku 2009 pod názvom Michal Šiška – Nábytkárska výroba.
Výrobe nábytku som sa začal venovať na strednej škole drevárskej, ktorú som navštevoval od roku 2001 v Liptovskom Hrádku. Po presťahovaní sa, som štúdium dokončil na strednej škole stavebnej v Trnave odbor stolár, kde som štúdium úspešne ukončil v roku 2006 maturitnou skúškou a odbornou skúškou. Od ukončenia štúdia sa tejto profesii naplno venujem a zároveň je táto práca moje hobby.

Dokážeme kompletne vyriešiť celý Váš interiér. V súčasnej dobe sa zaoberáme výrobou kuchynských liniek, obývacích a detských izieb, vstavaných skríň, postelí a ďalšieho drobného nábytku.
Všetky výrobky sú jedinečné, najmä v rozmeroch a farebnom prevedení, realizované podľa predstáv zákazníka a vyrobené na mieru z kvalitného materiálu. Pre dodržanie kvality a dlhodobej funkčnosti používame overené materiály a komponenty. Máme za sebou veľa spokojných zákazníkov od jednotlivcov až po kancelárske a firemné priestory, predajne a reštaurácie, obecný úrad, škôlky.

Firma spolupracuje so stavebno-inžinierskou spoločnosťou Ing. Viliam Šiška, ktorá realizuje stavby na kľúč od projektu, cez zameranie až po stavbu domov, rekonštrukcie bytových aj nebytových priestorov.

Spolupracujeme taktiež s bytovou architektkou, ktorej návrhy boli už viackrát publikované v časopisoch s nábytkárskou tématikou.